Вітаємо переможців у конкурсах філологічного спрямування!

Протягом 2020/2021 н.р. студенти Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського брали активну участь в інтелектуальних конкурсах філологічного спрямування. Так, на початку 2021 року вони демонстрували свої вміння декламувати напам’ять поезії Тараса Григоровича Шевченка  на міському конкурсі читців «Безсмертне слово Кобзаря» і вибороли призові місця:

  • І місцеЛатанюк Сніжана, студентка 32 групи;
  • ІІ місцеТереняк Лілія, студентка 31 групи;
  • ІІІ місцеКумпан Віолетта, студентка 31 групи та Бондар Ілона, студентка 22 групи.

Готувала переможницю й призерів викладач гуманітарних дисциплін Степанова Лариса Валентинівна.


 

 

 

 

 

 


Протягом навчального року студенти коледжу змагалися в ХІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Особливих успіхів досягла студентка 32 групи Красільнікова Наталя. Вона стала переможницею ІІІ (обласного) етапу та отримала диплом ІІ ступеня за участь у ІV (всеукраїнському) етапі серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

Студентка здобула перемоги під керівництвом викладача української мови і літератури Коваленко Наталії Євгеніївни.

Традиційно студенти Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського є учасниками Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цьогорічний, ХХІ, проходив онлайн на платформі «HUMAN» і мав форму марафону. Студентка 22 групи Загороднюк Віталіна (викладач Коваленко Н.Є.) отримала відзнаку за успішне проходження всіх чотирьох етапів цього мовного змагання.


 

 

 

 

 

 

Студентка 31 групи Терещенко Олександра брала участь  у конкурсі National Public Speaking Competition, який проводило Посольство США в Україні за посередництвом КДПУ ім. В.К. Винниченка, і здобула диплом з відзнакою у фіналі.

Разом зі студенткою радість перемоги розділила викладач іноземної мови Ільченко Сніжана Вікторівна.

Вітаємо наших студентів і викладачів із високими досягненнями та бажаємо нових творчих злетів!

© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО