Рейтинг студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта

   - призначено академічну стипендію
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІI КУРСУ ГРУПИ 210 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Кучерова Анастасія Вікторівна 4,83   0,1   0,1 5,03
2 Захарченко Євгенія Володимирівна 5,00         5,00
3 Архипова Поліна Олександрівна 4,58   0,05     4,63
4 Аврамченко Олександра Віталіївна 4,58         4,58
5 Дібрівна Анна Сергіївна 4,55         4,55
6 Соболь Анна Романівна 4,50   0,025     4,53
7 Пилипенко Анастасія Валеріївна 4,36         4,36
8 Степаненко Вікторія Олександрівна 4,33   0,025     4,36
9 Москальова Романа Романівна 4,25       0,05 4,30
10 Бевзюк Ольга Олександрівна 4,25   0,025     4,28
11 Валяєва Тетяна Сергіївна 4,27         4,27
12 Собочану Ангеліна Вікторівна 4,00         4,00
13 Високолян Юлія Віталіївна 3,75         3,75
14 Гаркуша Наталя Анатоліївна 3,75         3,75
15 Жежель Світлана Володимирівна 3,75         3,75
16 Нестерова Оксана Валеріївна 3,69         3,69
17 Пацай Катерина Іванівна 3,67         3,67
18 Романенко Ірина Володимирівна 3,62         3,62
19 Тарадай Вікторія Миколаївна 3,55         3,55
20 Прохорова Валентина Миколаївна 3,54         3,54
21 Берещенко Тетяна Станіславівна 3,50         3,50
22 Сидорчук Оксана Петрівна 3,50         3,50
23 Замарашко Вікторія Юріївна 3,42         3,42
24 Пікінер Олена Валеріївна 3,42         3,42
25 Сердюк Валентина Олександрівна 3,42         3,42
26 Есіч Людмила Олексіївна 3,33         3,33
27 Родіюк Марина Миколаївна 3,23         3,23
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ ГРУПИ 20 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Моренко Анастасія Дмитрівна  9,59   0,1   0,05 9,74
2 Шаповалова Олена Володимирівна  9,35   0,025     9,38
3 Горват Ангеліна Андріївна  9,29   0,025     9,32
4 Рупатовська Ірина Юріївна  9,18   0,05     9,23
5 Салогуб Вікторія Леонідівна  9,18         9,18
6 Богун Анастасія Павлівна  8,88       0,05 8,93
7 Бакатнюк Надія Петрівна  8,47         8,47
8 Євпак Ольга Миколаївна  8,41         8,41
9 Бур`янська Дар`я Юріївна  8,29         8,29
10 Олексієвець Катерина В`ячеславівна  7,71   0,025     7,74
11 Арсентьєва Ірина Вікторівна  7,00         7,00
12 Рослякова Каріна Олександрівна  6,94         6,94
13 Разінкова Вікторія Олексіївна  6,56         6,56
14 Лисакова Лілія Володимирівна  6,41         6,41
15 Уріцька Анна Олександрівна  6,12       0,05 6,17
16 Терещенко Дарія Костянтинівна  5,94         5,94
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІ КУРСУ ГРУПИ 20 (на основі ПЗСО) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Гула Аліна Володимирівна 4,43         4,43
2 Карталиш Анастасія Миколаївна 4,29       0,05 4,34
3 Колєснік Наталія Миколаївна 4,14         4,14
4 Іщенко Людмила Олександрівна 4,00         4,00
5 Камшиленко Наталія Олександрівна 3,86         3,86
6 Москаль Юлія Олександрівна 3,86         3,86
7 Соловйова Наталія Вікторівна 3,86         3,86
8 Попович Тетяна Михайлівна 3,71         3,71
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПА 110 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Нестеренко Таміла Сергіївна 5,00   0,1   0,05 5,15
2 Шишова Марія Ярославівна 5,00   0,05   0,05 5,10
3 Кожемяк Софія Олександрівна 5,00       0,05 5,05
4 Павлючок Єлизавета Юріївна 4,80       0,05 4,85
5 Покотиленко Інна Володимирівна 4,70   0,025   0,05 4,78
6 Курілова Діана Романівна 4,60       0,05 4,65
7 Гриневич Анастасія Олександрівна 4,50       0,05 4,55
8 Махіня Крістіна Сергіївна 4,44       0,05 4,49
9 Клименко Любов Василівна 4,40   0,025   0,05 4,48
10 Дудник Анастасія Євгеніївна 4,30   0,025   0,05 4,38
11 Кириленко Дар`я Володимирівна 4,20       0,05 4,25
12 Скрипник Юлія Олександрівна 4,20       0,05 4,25
13 Шарова Дарина Володимирівна 4,10       0,05 4,15
14 Ізмайлова Катерина Вікторівна 4,10         4,10
15 Книш Ірина Олегівна 4,10         4,10
16 Кобильченко Тетяна Василівна 4,10         4,10
17 Костенко Наталія Олександрівна 3,70         3,70
18 Терещенко Яна Володимирівна 3,70         3,70
19 Ловейкіна Яніна Сергіївна 3,50         3,50
20 Сироватка Анна Сергіївна 3,50         3,50
21 Дяжур Галина Валеріївна 3,40         3,40
22 Польська Катерина Юріївна 3,33       0,05 3,38
23 Кортак Наталія Василівна 3,30         3,30
24 Лєскова Юлія Сергіївна 3,30         3,30
25 Тітаренко Юлія Олександрівна 3,30         3,30
26 Розборська Олена Володимирівна 3,10         3,10
27 Стовба Олена Григорівна 3,10         3,10
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 10 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Демешко Анастасія Романівна  9,31   0,1   0,05 9,46
2 Трофін Наталія Петрувна  9,08         9,08
3 Білецька Єлизавета Андріївна 8,77   0,05     8,82
4 Гаврілова Олена Володимирівна 8,77   0,025     8,80
5 Лупко Ульяна Анатоліївна  8,38         8,38
6 Шевченко Вікторія Анатоліївна  8,23         8,23
7 Бережна Вікторія Володимирівна 8,08         8,08
8 Шеломіхіна Єлизавета Юріївна  8,08         8,08
9 Полтава Наталія Сергіївна  8,00         8,00
10 Михайлюк Юлія Миколаївна  7,77         7,77
11 Колісник Діана Костянтинівна 7,50         7,50
12 Боєвець Поліна Володимирівна 7,46   0,025     7,49
13 Семенович Олена Євгеніївна  7,38         7,38
14 Савенко Ангеліна Артемівна  7,31         7,31
15 Антипенко Валерія Василівна 7,25       0,05 7,30
16 Волошина Тетяна Андріївна 6,92         6,92
17 Утюжова Аліна Романівна  6,92         6,92
18 Хорунжа Дар`я Олександрівна  6,54         6,54
19 Гончар Ольга Анатоліївна 6,25         6,25
20 Бобришова Анастасія Юріївна 5,83         5,83
21 Бугаєвська Юлія Віталіївна 5,69         5,69
22 Войт Анастасія Євгенівна 4,92         4,92
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО