Рейтинг студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт

   - призначено академічну стипендію
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПА 13 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Семенова Вікторія Вадимівна  9,27   0,1   0,05 9,42
2 Квак Станіслав Володимирович  8,87     0,2   9,07
3 Вовк Вікторія Миколаївна  8,73   0,05   0,1 8,88
4 Макаренко Олексій Євгенович  8,80   0,025     8,83
5 Бояр Максим Володимирович  8,53         8,53
6 Шамшур Максим Олегович  8,47       0,05 8,52
7 Бєлік Даніїл Дмитрович  8,13         8,13
8 Мартинов Богдан Анатолійович  8,07         8,07
9 Буряк Іван Геннадійович  8,00         8,00
10 Фісун Данііл Миколайович  7,93         7,93
11 Макаренко Денис Леонідович  7,67         7,67
12 Зіненко Ілля Олегович  7,40         7,40
13 Ланін Артем Єрвандович  7,33         7,33
14 Грищенко Антон Сергійович  7,27         7,27
15 Збарський Антон Геннадійович  7,13         7,13
16 Березовська Марина Юріївна  7,07         7,07
17 Сімоненко Костянтин Юрійович  7,07         7,07
18 Костюк Роман Олександрович  6,93         6,93
19 Польовий Нікіта Вікторович  6,87         6,87
20 Самсоненко Вадим Ігорович  6,80         6,80
21 Ананієва Вікторія Олегівна  6,73         6,73
22 Спатар Роман Сергійович  6,67         6,67
23 Мотренко Єгор Русланович  6,53         6,53
24 Корсун Юрій Сергійович  6,47         6,47
25 Олійник Софія Петрівна  6,47         6,47
26 Грицищук Роман Васильович  6,40       0,05 6,45
27 Коваленко Віталій Романович  6,27         6,27
28 Рябоконь Євгеній Вікторович  5,80         5,80
29 Василиненко Сергій Сергійович            ***
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 23 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Верезубенко Олександр Віталійович  10,06   0,025   0,3 10,39
2 Кодінець Юлія Євгеніївна  9,88   0,15   0,25 10,28
3 Дуднік Марина Юріївна  10,00         10,00
4 Присягіна Єлизавета Олександрівна  9,76       0,1 9,86
5 Гавриленко Уляна Юріївна  9,65     0,1 0,05 9,80
6 Савенко Артем Олександрович  9,71   0,025   0,05 9,79
7 Кравченко Артем Анатолійович  8,53     0,7 0,35 9,58
8 Павлов Ярослав Русланович  9,12   0,05 0,1 0,05 9,32
9 Гаврюшенко Сергій Сергійович  9,18         9,18
10 Панченко Юлія Олександрівна  8,71       0,05 8,76
11 Скринько Олександр Романович  8,71         8,71
12 Горбатюк Катерина Олегівна  8,53       0,05 8,58
13 Любаненко Валерія Павлівна  8,29         8,29
14 Степанов Ігор Георгійович  7,82         7,82
15 Юрченко Максим Миколайович  7,82         7,82
16 Меркулова Анна Євгенівна  7,71         7,71
17 Тарабукіна Марія Сергіївна  7,71         7,71
18 Доліч Дмитро Валерійович  7,35       0,3 7,65
19 Сакара Максим Валентинович  7,18         7,18
20 Гриб Владислав Іванович  7,12         7,12
21 Погорілий Дмитро Ігорович  7,12         7,12
22 Пікінер Роман Григорович  7,06         7,06
23 Запара Данило Сергійович  6,88         6,88
24 Іжболдін Олександр Андрійович  6,82         6,82
25 Андросов Ігор Сергійович  6,65         6,65
26 Клепачьов Ігор Юрійович  5,71         5,71
27 Лал Шам Шаямович  5,06         5,06
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ ГРУПИ 33 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Яновська Олена Сергіївна 5,00   0,2   0,2 5,40
2 Сокол Артур Сергійович 4,75   0,05   0,25 5,05
3 Чівільча Даніл Іванович 4,88   0,05     4,93
4 Сула Максим Леонідович 4,81         4,81
5 Богаш Владислав Миколайович 4,13     0,5   4,63
6 Шевченко Віталій Віталійович 4,63         4,63
7 Козлова Ксенія Володимирівна 4,56         4,56
8 Шульга Олександр Олександрович 4,56         4,56
9 Калмиков Владислав Олександрович 4,50   0,025     4,53
10 Іщик Владислав Олександрович 4,50         4,50
11 Донченко Микола Миколайович 4,44   0,025     4,47
12 Білозьорова Ольга Ігорівна 4,31   0,025     4,34
13 Мішуткіна Світлана Сергіївна 4,25         4,25
14 Бубнов Олександр Вікторович 4,13         4,13
15 Вінниченко Сергій Миколайович 3,63     0,6   4,13
16 Лисяк Анна Володимирівна 4,06         4,06
17 Болатов Богдан Ельманович 4,00         4,00
18 Ошергін Олександр Сергійович 4,00         4,00
19 Ткач Олександр Сергійович 4,00         4,00
20 Серьогін Сергій Сергійович 3,94         3,94
21 Сіней Віталій Анатолійович 3,75       0,05 3,80
22 Корсун Олександр Сергійович 3,75         3,75
23 Мірошниченко Дмитро Андрійович 3,56         3,56
24 Свердюк Микола Олександрович 3,56         3,56
25 Білий Володимир Анатолійович 3,19         3,19
26 Воловик Дар`я Олександрівна 3,19         3,19
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ ГРУП 43, 43а ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Лупітько Аліна Віталіївна 4,88   0,1 0,5   5,38
2 Тікула Дмітрій Олександрович 5,00   0,025     5,03
3 Велика Руслана Олексіївна 5,00         5,00
4 Шишацький Владислав Олександрович 4,88   0,025     4,91
5 Трущенко Назар Миколайович 4,75   0,1     4,85
6 Рижиков Олексій Олегович  4,81         4,81
7 Михайлова Дар’я Олександрівна 4,69   0,025     4,72
8 Васильєва Дар’я Олександрівна 4,69   0,025     4,72
9 Чембарова Інна Вікторівна 4,63   0,025     4,66
10 Коханський Іван Васильович 4,63         4,63
11 Морозовський Роман Сергійович 4,50   0,1     4,60
12 Бурлаков Дмитро Романович 4,56         4,56
13 Пилипець Марк Геннадійович 4,50   0,05     4,55
14 Шкільний Денис Олександрович 4,50   0,025     4,53
15 Філіченко Надія Сергіївна 4,38     0,05   4,43
16 Глущенко Матвій Сергійович 4,38         4,38
17 Мельник Артур Русланович 4,31         4,31
18 Бабанський Євгеній Олексійович 4,25         4,25
19 Куженко Єлизавета Аркадіївна 4,25         4,25
20 Костак Давид Іванович 4,19         4,19
21 Котляр Аміна Русланівна 4,13         4,13
22 Радченко Ангеліна Олегівна 4,13         4,13
23 Іванова Катерина Вікторівна 3,94   0,05     3,99
24 Дудін Іван Андрійович 3,94         3,94
25 Малохатько Микола Віталійович 3,94         3,94
26 Міхайлов Ілля Андрійович 3,81         3,81
27 Паланчан Давид Олександрович 3,75         3,75
28 Голосенін Володимир Сергійович 3,63         3,63
29 Шульга Євгеній Віталійович 3,63         3,63
30 Сірик Ольга Анатоліївна 3,63         3,63
31 Юнак Максим Євгенійович 3,56         3,56
32 Демченко Діана Русланівна 3,50         3,50
33 Лозова Юлія Сергіївна 3,50         3,50
34 Воловик Вікторія Олександрівна 3,44         3,44
35 Кононенко Данило Віталійович 3,31         3,31
36 Хаврусь Катерина Віталіївна 3,31         3,31
37 Пісьмак  Надія Олександрівна 3,25         3,25
38 Грицук Василь Васильович 3,19         3,19
39 Ковтун Денис Ігорович 3,19         3,19
40 Антонян Артур Артакович 3,06         3,06
41 Донін Ярослав Алікович 3,06         3,06
42 Грицюк Андрій Вадимович           ***
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО