ВІДДІЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ПОЧАТКОВА ОСВІТА"

 Відділення спеціальності 013 Початкова освіта функціонує в Олександрійському педагогічному коледжі імені В.О. Сухомлинського з 1944 року. До цього часу воно мало назву «Початкове навчання». Існувало дві форми навчання – денна та заочна.
   За роки існування на відділенні підготовлено 9344 спеціалісти. Із них на денному - 8276, на заочному -1068 осіб. За останні 40 років відділення очолювали досвідчені викладачі:

Image
Орел Надія Олександрівна, викладач французької та української мов.
Image

Скорик Лариса Миколаївна, викладач німецької мови та російської філології

Image

Макаревич Тетяна Миколаївна, викладач російської мови та світової літератури

Image

Максімова Літта Єгорівна, викладач педагогіки

Image

Бойко Надія Романівна, викладач педагогіки

Image

Косенко Віктор Андрійович, викладач російської мови та методики її навчання

Image
Борищук Тетяна Володимирівна, викладач хімії
Image

На сьогодні завідувачем відділення є Тарасенко Олена Володимирівна, викладач німецької мови, зарубіжної літератури та хореографічного мистецтва.

   У 2017 році коледж пройшов акредитацію зі спеціальності 013 Початкова освіта та набув право й подальшої підготовки молодших спеціалістів і фахових молодших бакалаврів.
   Відділення здійснює кваліфіковану підготовку вчителів з початкової освіти. Викладачі відділення є висококваліфікованими спеціалістами у своїй галузі знань. Переважна більшість із них – колишні випускники нашого педагогічного коледжу. Вони отримали університетську освіту та повернулися до рідного закладу.

Кожен студент, починаючи з ІІ курсу,  має право обрати одну з  додаткових кваліфікацій, а саме:
Image

організатор декоративно – прикладної діяльності;

Image

учитель інформатики початкової школи;

Image

керівник дитячого хореографічного колективу;

Image

асистент учителя з інклюзивної освіти;

Image

інструктор з фізкультури.

Image
Image
Image

   Студенти, що мають особливі нахили до тієї чи іншої навчальної дисципліни, входять до складу секцій наукового студентського товариства і займаються науково-дослідницькою роботою.


 

   Кожного навчального року представники нашого відділення перемагають у обласному, а інколи й у всеукраїнському етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   Значна кількість студентів, членів НСТ, бере участь у друкуванні своїх робіт у фахових виданнях, збірниках матеріалів регіональних і всеукраїнських науково-практичних конференцій.
   Протягом останніх 10-ти років студенти коледжу постійно займають призові місця в міському конкурсі читацької майстерності «Безсмертне слово Кобзаря».

Image
Image
   Студенти відділення беруть участь у літературних онлайн-марафонах, присвячених пам’яті Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря» та у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика.
Image
Image
Image

   Розуміючи глибину та святість покликання вчителя до педагогічної діяльності, його важливе місце в суспільному житі, педколектив коледжу велику увагу приділяє озброєнню майбутніх учителів міцними знаннями, професійними вміннями та навиками.
   Результати державних іспитів  щороку засвідчують високу професійну підготовку випускників коледжу.
   Державне замовлення на підготовку спеціалістів кожного року виконується.
   Велика увага в педколеджі приділяється навчально-виробничій практиці студентів, яка здійснюється  на базі кращих шкіл міста, району та області.
   Ідучи в ногу з часом, педколектив систематично працює над покращенням навчально-методичної роботи, удосконалення навчальних планів і програм, поліпшенням науково-методичного рівня викладання шляхом самоосвіти викладачів, їх активної участі в роботі предметних комісій, в змаганнях обласних і регіональних семінарів.
   Усебічний розвиток дитини як особистості, її нахилів, здібностей, талантів, трудова підготовка, професійне самовизначення, формування загальнолюдської моралі – це складові освітнього процесу, здійснюваного у ході навчального процесу та під час педагогічної практики.

Ми маємо своїх випускників, якими можемо пишатися - це:

Image

Дожджаник Володимир Васильович, депутат 6-го,7-го,8-го скликання Олександрійської міської ради, виконавчий директор асоціації "Сталі та розумні міста України". Директор ТОВ ТРК "Маяк", голова громадської організації «Нова Хвиля», голова і координатор волонтерського центру благодійного фонду «Час добра», голова обласної партійної організації «Сила людей», голова фракції «Сила людей». Досягнення: переможець у номінаціях «Громадський лідер року», «Молодіжний лідер року»

Лобунська Олена Анатоліївна, із серпня 2003 року й по теперішній час – директор НВО «Олександрійська гімназія ім.Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв».

Image
Image

Заєць Сергій Володимирович, директор Новопразької школи-інтернату І-ІІ ступенів.

БУТИ ВЧИТЕЛЕМ – ПРЕСТИЖНО!

БУТИ ВЧИТЕЛЕМ – ПРЕСТИЖНО!

Якість, результати освітнього  процесу школи залежать передусім від учителя, його науково-теоретичної підготовки, педагогічної майстерності та ставлення з боку держави та вихованців до його щоденної праці. На теперішньому етапі держава докладає максимум зусиль для піднесення статусу вчителя в суспільстві та підвищення престижності цієї професії. Першим кроком до цього є гідна оплата праці та соціальний захист учителів.

Image
Image

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Рейтинг студентів спеціальностей "Початкова освіта" та "Дошкільна освіта"

   - призначено академічну стипендію
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 111 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Повстяна Валерія Валеріївна 5,00   0,05   0,55 5,50
2 Кононенко Мелана Юріївна 5,00   0,1   0,1 5,20
3 Колєватов Дмитро Ігорович 5,00       0,05 5,05
4 Родіна Марина Євгенівна 4,88         4,88
5 Вієру Гіта Георгіївна 4,82       0,05 4,87
6 Вітюк Вероніка Вікторівна 4,71       0,05 4,76
7 Шандра Марія Олегівна 4,59       0,15 4,74
8 Бартош Ірина Олександрівна 4,59   0,025   0,1 4,72
9 Вітюк Яніна Вікторівна 4,53       0,05 4,58
10 Котляр Анастасія Романівна 4,53         4,53
11 Кравцова Світлана Миколаївна 4,47         4,47
12 Вієру Зіта Георгіївна 4,47         4,47
13 Філіпоненко Аліна Анатоліївна 4,47         4,47
14 Голубенко Катерина Андріївна 4,41         4,41
15 Меланченко Вікторія Станіславівна 4,25         4,25
16 Сухомінська Анастасія Олександрівна 4,13       0,05 4,18
17 Літвінчук Катерина Русланівна 4,06         4,06
18 Трофімов Олександр Владиславович 4,06         4,06
19 Матюшенко Дмитро Олександрович 3,76       0,1 3,86
20 Теличко Наталія Сергіївна 3,82         3,82
21 Курганов Богдан Валерійович 3,65         3,65
22 Нечитайло Наталія Олександрівна 3,59         3,59
23 Курикерь Діана Валеріївна 3,35         3,35
24 Поляк Дарія Олександрівна 3,35         3,35
25 Дімітрієва Катерина Миколаївна 3,24         3,24
26 Бобурка Надія Іванівна 3,06         3,06
27 Іщенко Сергій Анатолійович 3,06         3,06
28 Бугайченко Михайло Сергійович 3,00         3,00
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 111 (НОВИЙ НАБІР) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові  Конкурсний бал
1 Двоєзерська Анна Олексіївна 200,00
2 Ромащенко Олена Олександрівна 200,00
3 Горшкова Валерія Костянтинівна 197,00
4 Крахмальна Каріна Ігорівна 186,00
5 Красюк Анастасія Андріївна 186,00
6 Кубіцька Анастасія Ігорівна 183,00
7 Панішко Іван Іванович 182,00
8 Холодова Анастасія Олександрівна 179,00
9 Марченко Надія Валеріївна 178,00
10 Машталер Дарія Сергіївна 174,00
11 Гончарюк Вікторія Русланівна 171,00
12 Каналош Олена Романівна 169,00
13 Жукова Єлизавета Олексіївна 169,00
14 Амелькина Аріна Русланівна 167,00
15 Арістов Євгеній Вікторович 167,00
16 Третьякова Анастасія Вячеславівна 165,00
17 Меркушова Аліна Павлівна 165,00
18 Тарасевич Данило Сергійович 161,00
19 Коваль Євгеній Андрійович 154,00
20 Коломієць Роман Васильович 153,00
21 Дзюба Інна Олександрівна 153,00
22 Мірошніченко Марина Володимирівна 140,00
23 Цуркан Ілона Юріївна 135,00
24 Оверченко Наталія Миколаївна 131,00
25 Дєпін Дмитро Володимирович 130,00
26 Прокопенко Роман Геннадійович 128,00
27 Рогова Ірина Григорівна 127,00
 
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 21 (на основі ПЗСО) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Кучеренко Надія Миколаївна 3,67         3,67
2 Воронецька Єлизавета Олегівна 3,33         3,33
3 Франчак Максим Олександрович 3,22         3,22
4 Абдулаєв Заурбек Ярагійович 3,11         3,11
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 21 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Гаркуша Вікторія Яківна  10,47   0,025   0,05 10,55
2 Нюренберг Станіслав Олександрович  9,88         9,88
3 Калюжна Вероніка Олександрівна  9,65   0,1   0,05 9,80
4 Низола Марія Олександрівна  9,65       0,05 9,70
5 Бедрик Анастасія Сергіївна  9,35         9,35
6 Ловіцька Діана Сергіївна  9,35         9,35
7 Штурко Альбіна Артурівна  8,82         8,82
8 Невмержицька Наталія Олександрівна  8,71       0,05 8,76
9 Нагорняк Нікіта Сергійович  8,65         8,65
10 Приходько Світлана Сергіївна  8,47         8,47
11 Педан Анна Павлівна  8,18         8,18
12 Компанієць Аліна Олександрівна  7,88         7,88
13 Орлик Анна Валеріївна  7,82         7,82
14 Сурмай Анастасія Юріївна  7,71         7,71
15 Могила Дар`я Олегівна  7,65         7,65
16 Курчанова Валерія Дмитрівна  7,53         7,53
17 Дяченко Кароліна Вікторівна  7,41         7,41
18 Бараннік Аліса Сергіївна  7,06         7,06
19 Бутова Олександра Леонідівна  6,76         6,76
20 Литвиненко Вікторія Олегівна  6,47         6,47
21 Шевченко Олександр Дмитрович  6,35         6,35
22 Кравцова Валентина Сергіївна  5,44         5,44
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 11 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Богошура Леоніла Костянтинівна  10,27   0,05   0,2 10,52
2 Проквас Валерія Ігорівна  10,47         10,47
3 Лантух Дарія Григорівна  10,14       0,05 10,19
4 Нор Олександра Валеріївна  10,07         10,07
5 Костюкова Анна Олександрівна  9,87       0,05 9,92
6 Коваленко Дар`я Олегівна  9,60         9,60
7 Тарасенко Дар`я Романівна  9,29         9,29
8 Федоренко Анна Юріївна  8,53   0,2   0,3 9,03
9 Шепеленко Діана Олександрівна  9,00         9,00
10 Олійник Наталія Леонідівна  9,00         9,00
11 Гниляк Каріна Іванівна  8,29         8,29
12 Момонт Анна Леонідівна  8,13       0,05 8,18
13 Трохимчук Валерія Іванівна  8,07         8,07
14 Усенко Руслана Олександрівна  8,07         8,07
15 Митнюк Софія Вікторівна  7,87         7,87
16 Теличко Марія Сергіївна  7,53         7,53
17 Никало Денис Вікторович  6,87         6,87
18 Мацепа Ольга Сергіївна  6,73         6,73
19 Ганський Олег Олегович  6,60         6,60
20 Вергун Володимир Сергійович  6,40         6,40
21 Пілат Станіслав Васильович  6,00         6,00
22 Підваленко Валерій Олександрович  4,93         4,93
23 Мальований Тарас Сергійович  4,73         4,73
24 Дано Марія Іштванівна            ***
*** - має академічну заборгованість
 РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПИ 11 (НОВИЙ НАБІР) ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Стукало Сніжана Сергіївна 200,00
2 Тереняк Василина Іванівна 193,00
3 Ільченко Юлія Олександрівна 187,00
4 Журило Євгенія Сергіївна 185,00
5 Світлик Інна Віталіївна 184,00
6 Литвинова Анастасія Владиславівна 180,00
7 Притиченко Аліна Олександрівна 179,00
8 Черненкова Евєліна Олександрівна 175,00
9 Давтян Сусанна Тігранівна 175,00
10 Брайко Марина Олегівна 175,00
11 Лень Софія Андріївна 174,00
12 Кулявіна Олександра Сергіївна 174,00
13 Овчаренко Валерія Сергіївна 173,00
14 Барановський Владислав Артемович 170,00
15 Лінкевич Павло Костянтинович 170,00
16 Попова Анна Андріївна 168,00
17 Скубій Юліана Валеріївна 164,00
18 Савченко Вікторія Олександрівна 163,00
19 Волосячик Ірина Сергіївна 160,00
20 Варенцова Віолетта Володимирівна 160,00
21 Чабан Даніл Сергійович 158,00
22 Здоровець Ольга Михайлівна 158,00
23 Андрейчук Юлія Вікторівна 154,00
24 Доленко Мирослава Русланівна 151,00
25 Савенко Наталя Ігорівна 150,00
 
 
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ГРУП 31, 32 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Коваленко Анна Іванівна 5,00     0,1 0,05 5,15
2 Грицюк Анна Анатоліївна 4,87       0,25 5,12
3 Загороднюк Віталіна Віталіївна 4,88   0,15     5,03
4 Протівцева Вікторія Володимирівна 5,00   0,025     5,03
5 Лисенко Каріна Дмитрівна 4,81       0,1 4,91
6 Куркула Катерина Яківна 4,88   0,025     4,91
7 Гапєєва Софія Андріївна 4,59   0,1   0,2 4,89
8 Пирожок Каріна Олександрівна 4,78   0,05   0,05 4,88
9 Соскіда Маргарита Юріївна 4,81         4,81
10 Бабенко Дар`я Русланівна 4,73       0,05 4,78
11 Швец Олександра Андріївна 4,71         4,71
12 Крючкова Тая Геннадіївна 4,53   0,05   0,1 4,68
13 Верпека Валерія Василівна 4,67         4,67
14 Колтунова Валентина Михайлівна 4,67         4,67
15 Михайленко Ірина Сергіївна 4,67         4,67
16 Русанова Дар`я Олександрівна 4,63         4,63
17 Грицаєва Єлизавета Сергіївна 4,60         4,60
18 Ющенко Софія Анатоліївна 4,56         4,56
19 Семенова Владислава Вадимівна 4,47         4,47
20 Щербина Марія Олегівна 4,35       0,05 4,40
21 Олійник Дарина Миколаївна 4,38         4,38
22 Меркотан Єлизавета Андріївна 4,22         4,22
23 Василенко Олексій Олексійович 4,19         4,19
24 Касакова Марія Олександрівна 4,00         4,00
25 Крячко Діана Олегівна 3,94       0,05 3,99
26 Крайняк Вікторія Іванівна 3,94         3,94
27 Бондар Ілона Володимирівна 3,88         3,88
28 Бурішинець Влада Анатоліївна 3,87         3,87
29 Кравченко Світлана Олександрівна 3,75       0,05 3,80
30 Ткаченко Тетяна Леонідівна 3,76         3,76
31 Костюченко Анастасія Андріївна 3,64         3,64
32 Кобзарь Єлизавета Романівна 3,61         3,61
33 Сінокосова Софія Олександрівна 3,60         3,60
34 Харланова Наталя Сергіївна 3,56         3,56
35 Альошічкіна Анна Олександрівна 3,53         3,53
36 Василинюк Олена Анатоліївна 3,50         3,50
37 Вознюк Анна Віталіївна 3,17       0,05 3,22
38 Полоз Анна Ігорівна 3,00         3,00
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО