ВІДДІЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

      Стан роботи з фізичного виховання, здоров’язбереження та розвитку   спорту в коледжі є невід’ємною частиною формування загальної та професійної культури особистості, збереження та зміцнення здоров’я, організації й забезпечення здорового способу життя, підвищення рівня працездатності, створення умов для продовження активного творчого довголіття людини.
З 2004-го по 2021-й рік на відділенні фізичного виховання завершили навчання 677 випускників.
     Протягом усіх років існування відділення студенти не тільки вдосконалюються як спортсмени, а й мають високі результати в навчанні та, зокрема, у формуванні професійних умінь і навичок.  Про це свідчить, наприклад, той факт, що з моменту першого випуску в 2004 році 65 студентів нашого відділення отримали дипломи з відзнакою. Серед них і ті, що стали викладачами коледжу:
  • голова циклової комісії викладачів фізичного виховання Ткаченко С.В. (випуск 2005);
  • викладач фізичного виховання Нечипоренко А.В. (випуск 2013).
    Викладач коледжу Алєксандрович Я.М. є майстром спорту України з військово-спортивного багатоборства (випуск 2005).
      Однією з важливих форм підготовки спеціаліста галузі фізичного виховання є заняття у групах спортивного вдосконалення, які сприяють залученню студентів до різних видів спорту, підвищенню рівня їх спортивної майстерності.

Підготовка збірних команд проводиться в п’яти секціях:

Волейбол

Image
Керівник – Прожога В.І.

Баскетбол

Image
Керівник – Гавриленко Ю.В.

Футбол

Image
Керівник – Ткаченко С.В.

Настільний теніс

Image
Керівник – Прожога В.І.

Шахи, шашки

Image
 Керівник – Холохоленко О.А.

Студенти відділення – гордість коледжу!

Члени громадської організації «Сильна Олександрійщина», переможці та призери Всеукраїнських змагань із окремих видів пауерліфтінгу:

Кравченко Артем (23 група)

Image

Богаш Владислав (33 група)

Image

Лупітько Аліна (43а група)

Image

Вінниченко Сергій (33 група)

Image

Лал Шам

Image

Чемпіон світу з виду бойового мистецтва «Хортинг», кандидат у майстри спорту України

Верезубенко Олександр

Image

Призер обласних та міських змагань із шинкіокушинкай карате

Квак Станіслав

Image

Чемпіон області, переможець та призер Всеукраїнських змагань із боксу. Учасник чемпіонату України серед юніорів

Самсоненко Вадим

Image
Чемпіон області  з греко-римської боротьби

Присягіна Єлизавета

Image

Чемпіонка України з боксу, призерка Міжнародного Чемпіонату «Кубок Карпат» із боксу. Чемпіонка Міжнародного чемпіонату памяті О. Скічка  з боксу

Грицук Василь

Image

Колишній гравець ФК «Олександрія»,
у даний час виступає у складі команди першої ліги «Полісся» Житомир

Погорілий Дмитро

Image

Гравець ФК «Динамо» Київ Ю-19
(молодіжна команда)

Випускники коледжу, які досягли значних успіхів у спорті

Фоменко Владислав

Image

чемпіон світу з військово-спортивного багатоборства (випуск 2019)

Гарькавий Богдан

Image

майстер спорту України з боксу (випуск 2019)

Плетенко Родіон

Image

майстер спорту України з пауерліфтингу (випуск 2019)

Білоус Данило

Image

майстер спорту України з велосипедного    спорту (випуск 2021)

Зайченко Сергій

Image

учасник 26-ти марафонів Всеукраїнського та Міжнародного рівня, призер Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Керівник гуртка – 2013» в Україні. (випуск 2005)

Скрипник Владислав

Image

кандидат у майстри спорту з панкратіону (випуск 2017)

Агаметова Вікторія

Image

кандидат у майстри спорту України з важкої атлетики, член збірної юніорської команди області (випуск 2021)

Пікаш Ольга

Image

чемпіонка Європи з важкої атлетики серед юніорів, майстер спорту, член збірної України (випуск 2021)

Горбань Віталій

Image

тренер ФК «Аметист» (випуск 2012)

Петрунін Артем

Image

тренер ФК «Аметист» (випуск 2008)

Ми упевнено рухаємося шляхом розвитку. У нашому колективі відділення спеціальності Фізична культура і спорт є все для того, щоб ефективно діяти і сьогодні, і завтра.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Рейтинг студентів спеціальності "Фізична культура і спорт"

   - призначено академічну стипендію
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ I КУРСУ ГРУПА 13 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Семенова Вікторія Вадимівна  9,27   0,1   0,05 9,42
2 Квак Станіслав Володимирович  8,87     0,2   9,07
3 Вовк Вікторія Миколаївна  8,73   0,05   0,1 8,88
4 Макаренко Олексій Євгенович  8,80   0,025     8,83
5 Бояр Максим Володимирович  8,53         8,53
6 Шамшур Максим Олегович  8,47       0,05 8,52
7 Бєлік Даніїл Дмитрович  8,13         8,13
8 Мартинов Богдан Анатолійович  8,07         8,07
9 Буряк Іван Геннадійович  8,00         8,00
10 Фісун Данііл Миколайович  7,93         7,93
11 Макаренко Денис Леонідович  7,67         7,67
12 Зіненко Ілля Олегович  7,40         7,40
13 Ланін Артем Єрвандович  7,33         7,33
14 Грищенко Антон Сергійович  7,27         7,27
15 Збарський Антон Геннадійович  7,13         7,13
16 Березовська Марина Юріївна  7,07         7,07
17 Сімоненко Костянтин Юрійович  7,07         7,07
18 Костюк Роман Олександрович  6,93         6,93
19 Польовий Нікіта Вікторович  6,87         6,87
20 Самсоненко Вадим Ігорович  6,80         6,80
21 Ананієва Вікторія Олегівна  6,73         6,73
22 Спатар Роман Сергійович  6,67         6,67
23 Мотренко Єгор Русланович  6,53         6,53
24 Корсун Юрій Сергійович  6,47         6,47
25 Олійник Софія Петрівна  6,47         6,47
26 Грицищук Роман Васильович  6,40       0,05 6,45
27 Коваленко Віталій Романович  6,27         6,27
28 Рябоконь Євгеній Вікторович  5,80         5,80
29 Василиненко Сергій Сергійович            ***
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ ГРУПИ 23 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Верезубенко Олександр Віталійович  10,06   0,025   0,3 10,39
2 Кодінець Юлія Євгеніївна  9,88   0,15   0,25 10,28
3 Дуднік Марина Юріївна  10,00         10,00
4 Присягіна Єлизавета Олександрівна  9,76       0,1 9,86
5 Гавриленко Уляна Юріївна  9,65     0,1 0,05 9,80
6 Савенко Артем Олександрович  9,71   0,025   0,05 9,79
7 Кравченко Артем Анатолійович  8,53     0,7 0,35 9,58
8 Павлов Ярослав Русланович  9,12   0,05 0,1 0,05 9,32
9 Гаврюшенко Сергій Сергійович  9,18         9,18
10 Панченко Юлія Олександрівна  8,71       0,05 8,76
11 Скринько Олександр Романович  8,71         8,71
12 Горбатюк Катерина Олегівна  8,53       0,05 8,58
13 Любаненко Валерія Павлівна  8,29         8,29
14 Степанов Ігор Георгійович  7,82         7,82
15 Юрченко Максим Миколайович  7,82         7,82
16 Меркулова Анна Євгенівна  7,71         7,71
17 Тарабукіна Марія Сергіївна  7,71         7,71
18 Доліч Дмитро Валерійович  7,35       0,3 7,65
19 Сакара Максим Валентинович  7,18         7,18
20 Гриб Владислав Іванович  7,12         7,12
21 Погорілий Дмитро Ігорович  7,12         7,12
22 Пікінер Роман Григорович  7,06         7,06
23 Запара Данило Сергійович  6,88         6,88
24 Іжболдін Олександр Андрійович  6,82         6,82
25 Андросов Ігор Сергійович  6,65         6,65
26 Клепачьов Ігор Юрійович  5,71         5,71
27 Лал Шам Шаямович  5,06         5,06
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ ГРУПИ 33 ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Яновська Олена Сергіївна 5,00   0,2   0,2 5,40
2 Сокол Артур Сергійович 4,75   0,05   0,25 5,05
3 Чівільча Даніл Іванович 4,88   0,05     4,93
4 Сула Максим Леонідович 4,81         4,81
5 Богаш Владислав Миколайович 4,13     0,5   4,63
6 Шевченко Віталій Віталійович 4,63         4,63
7 Козлова Ксенія Володимирівна 4,56         4,56
8 Шульга Олександр Олександрович 4,56         4,56
9 Калмиков Владислав Олександрович 4,50   0,025     4,53
10 Іщик Владислав Олександрович 4,50         4,50
11 Донченко Микола Миколайович 4,44   0,025     4,47
12 Білозьорова Ольга Ігорівна 4,31   0,025     4,34
13 Мішуткіна Світлана Сергіївна 4,25         4,25
14 Бубнов Олександр Вікторович 4,13         4,13
15 Вінниченко Сергій Миколайович 3,63     0,6   4,13
16 Лисяк Анна Володимирівна 4,06         4,06
17 Болатов Богдан Ельманович 4,00         4,00
18 Ошергін Олександр Сергійович 4,00         4,00
19 Ткач Олександр Сергійович 4,00         4,00
20 Серьогін Сергій Сергійович 3,94         3,94
21 Сіней Віталій Анатолійович 3,75       0,05 3,80
22 Корсун Олександр Сергійович 3,75         3,75
23 Мірошниченко Дмитро Андрійович 3,56         3,56
24 Свердюк Микола Олександрович 3,56         3,56
25 Білий Володимир Анатолійович 3,19         3,19
26 Воловик Дар`я Олександрівна 3,19         3,19
РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ ГРУП 43, 43а ДЛЯ ПРИЗНАЧЕНЬ АКАДЕМІЧНИХ СТИПЕНДІЙ
Прізвище, ім’я, по батькові Успішність (середній бал) Участь у громадському житті Загальний рейтинг
Науково-дослідницька діяльність Громадська діяльність Спортивна діяльність Культурно-масова діяльність
1 Лупітько Аліна Віталіївна 4,88   0,1 0,5   5,38
2 Тікула Дмітрій Олександрович 5,00   0,025     5,03
3 Велика Руслана Олексіївна 5,00         5,00
4 Шишацький Владислав Олександрович 4,88   0,025     4,91
5 Трущенко Назар Миколайович 4,75   0,1     4,85
6 Рижиков Олексій Олегович  4,81         4,81
7 Михайлова Дар’я Олександрівна 4,69   0,025     4,72
8 Васильєва Дар’я Олександрівна 4,69   0,025     4,72
9 Чембарова Інна Вікторівна 4,63   0,025     4,66
10 Коханський Іван Васильович 4,63         4,63
11 Морозовський Роман Сергійович 4,50   0,1     4,60
12 Бурлаков Дмитро Романович 4,56         4,56
13 Пилипець Марк Геннадійович 4,50   0,05     4,55
14 Шкільний Денис Олександрович 4,50   0,025     4,53
15 Філіченко Надія Сергіївна 4,38     0,05   4,43
16 Глущенко Матвій Сергійович 4,38         4,38
17 Мельник Артур Русланович 4,31         4,31
18 Бабанський Євгеній Олексійович 4,25         4,25
19 Куженко Єлизавета Аркадіївна 4,25         4,25
20 Костак Давид Іванович 4,19         4,19
21 Котляр Аміна Русланівна 4,13         4,13
22 Радченко Ангеліна Олегівна 4,13         4,13
23 Іванова Катерина Вікторівна 3,94   0,05     3,99
24 Дудін Іван Андрійович 3,94         3,94
25 Малохатько Микола Віталійович 3,94         3,94
26 Міхайлов Ілля Андрійович 3,81         3,81
27 Паланчан Давид Олександрович 3,75         3,75
28 Голосенін Володимир Сергійович 3,63         3,63
29 Шульга Євгеній Віталійович 3,63         3,63
30 Сірик Ольга Анатоліївна 3,63         3,63
31 Юнак Максим Євгенійович 3,56         3,56
32 Демченко Діана Русланівна 3,50         3,50
33 Лозова Юлія Сергіївна 3,50         3,50
34 Воловик Вікторія Олександрівна 3,44         3,44
35 Кононенко Данило Віталійович 3,31         3,31
36 Хаврусь Катерина Віталіївна 3,31         3,31
37 Пісьмак  Надія Олександрівна 3,25         3,25
38 Грицук Василь Васильович 3,19         3,19
39 Ковтун Денис Ігорович 3,19         3,19
40 Антонян Артур Артакович 3,06         3,06
41 Донін Ярослав Алікович 3,06         3,06
42 Грицюк Андрій Вадимович           ***
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО