Вшанування пам’яті жертв Голодомору

Вшанування пам’яті жертв Голодомору в Олександрійському педагогічному коледжі

Щороку, кожної четвертої суботи листопада, ми вшановуємо пам’ять мільйонів українців, які загинули під час Голодомору 1932–1933 років — однієї з найтрагічніших подій в історії нашого народу. Цей день нагадує нам про важливість збереження історичної правди, усвідомлення минулого та відповідальність перед майбутніми поколіннями.

У межах заходів пам’яті в Олександрійському педагогічному коледжі була проведена відкрита виховна година на тему «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього». Захід підготували та провели здобувачі освіти 13-ї групи спеціальності А7 «Фізична культура і спорт» (керівник групи — Гавриленко Ю. В.).

Пам’ятаємо. Єднаємося. Бережемо правду.

Фото заходу пам’яті жертв Голодомору 2
Фото заходу пам’яті жертв Голодомору 3
Фото заходу пам’яті жертв Голодомору 4
 
© 2021 ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО