
08 травня 2026 року у День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 рр. в Олександрійському педагогічному коледжі студенти чергової 20 групи провели акцію «Мак пам’яті», присвячену вшануванню подвигу й мужності тих, хто боровся за мир і свободу.
Здобувачі освіти згадали трагічні сторінки Другої світової війни, вшанували пам’ять загиблих та наголосили на важливості збереження історичної пам’яті для сучасних і майбутніх поколінь.
Учасники заходу говорили про ціну миру, людяність, силу єдності та відповідальність кожного за недопущення повторення трагедій минулого.
Пам’ятаємо тих, хто боровся. Шануємо тих, хто переміг. Бережемо мир сьогодні.





