
В період з 16 по 27 вересня в Олександрійському педагогічному коледжі проходила предметно-методична декада фізичної культури і спорту. В рамках декади було організовано та проведено ряд цікавих заходів і рухових активностей: змагання з баскетболу 3 на 3, комплексні силові змагання, матчева зустріч з волейболу "Викладачі"-"Студенти", спортивні перерви - гра з елементами баскетболу "33", настільний теніс, а також, як підсумок - спортивне свято врожаю "Гарбуз ходить по городу". Усі заходи пройшли на високому організаційному рівні, учасники нагороджені подяками, а переможці та призери грамотами й дипломами за зайняті призові місця.






