
31 березня з мешканцями гуртожитку Олександрійського педагогічного коледжу відбулася зустріч зі старшим лейтенантом служби цивільного захисту Карпенко Катериною.
Разом зі здобувачами освіти було пригадано основні правила поводження з електроприладами, порядок дій у разі виникнення пожежі та правила надання першої домедичної допомоги.
Наголошено: дотримання навіть простих правил може врятувати життя.
Щиро дякуємо Карпенко Катерині за змістовну та корисну зустріч. Такі заходи допомагають нам бути більш обізнаними й відповідальними.
Пам’ятаймо: безпека починається з нас!




