
17 березня в актовій залі коледжу відбулося нагородження учасників конкурсу читців творів Т.Г. Шевченка «Безсмертне слово Кобзаря - 2025».
Конкурс традиційно проходить у закладі під час Шевченківських днів та сприяє збереженню і популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря.
У вітальному слові директор коледжу Литвин Анатолій наголосив на важливості шанування постаті та творчості Тараса Шевченка, яка залишається актуальною для кожного покоління українців.
Дипломами за призові місця відзначено:
- І ступінь – Савченко В., Нестеренко В., Галушка Д., Малініна Н.
- ІІ ступінь – Шевчук Я., Сльозкіна А., Фоменко А.
- ІІІ ступінь – Карпенко А., Ілюхіна І., Неруш К., Терещенко І.
Подяки за участь отримали: Любінецька Л., Пірожнікова О., Білоус В., Фучеджи В., Ігнатенко Д., Гаврилюк І.
До конкурсу студентів готували викладачі: Степанова Лариса, Коваленко Наталія, Кісєєва Юлія.


