
20 березня здобувачі освіти Олександрійського педагогічного коледжу зібралися у фоє закладу, щоб вшанувати міста-Герої України – символи мужності, самопожертви та незламності духу.
Міста-Герої – це не просто населені пункти на карті, а пам’ять про тих, хто вистояв і продовжує боротися за свободу та незалежність нашої держави.
Вони стали свідками героїчних подвигів, прикладом стійкості та відданості Батьківщині, увійшли в історію як уособлення сили українського народу.
Пам’ятаємо. Шануємо. Передаємо пам’ять наступним поколінням.


